_

درباره ما

تاریخچه شرکت

شركت بستني دوستي تبریز فعالیت خود را بصورت تولید انواع بستني سنتي از سال١٣٧٠ در یك واحد كوچك تولیدي شروع نمود سپس با رونق گرفتن تولید بستني صنعتي در كشور پابه پاي سایر رقباي خود فعالیت خود را در زمینه تولید انواع بستني صنعتي نیزآغاز نمود .

 

در ادامه با كلید خوردن طرح توسعه همه جانبه شركت اعم از تولید-توزیع و صادرات وارد مرحله جدیدي از فعالیتهاي خود گردید وبه یاري حضرت حق درتمامي این زمینه ها به موفقیتهاي چشمگیري دست یافت. بطوریكه در زمان اندك توانست جاي خود در ذائقه مشكل پسند هموطنان عزیزمان در سرتاسر كشور باز كند و یكي از فعالان صنعت در زمینه صادرات باشد.

 

موفقیت در تمامي این زمینه ها هرگز اتفاقي نبوده و جز در سایه الطاف پروردگار مهربان با همت بالا و اراده پولادین مسئولین شرکت و زحمات بی دریغ پرسنل این شرکت حاصل نشده است .به جرات مي توان مدعي شد محصولات این شركت در یك پروسه كاملا ایمن و تقریبا بدون دخالت مستقیم عامل انساني تولید مي شودبطوری كه كلیه این مراحل از دریافت مواد خام گرفته تا پخت و تركیب و فرموله نمودن مواد اولیه و ایجینگ و نگهداري در مخازن ونهایتا تولید و ارائه به بازار مصرف با نظارت كاملا دقیق وكنترل شده صورت مي گیرد و پشتوانهاین ادعا آزمایشات دقیق آزمایشگاه مجهز شرکت و نظارت مستمر ادارات محترم استاندارد و نظارت بر مواد غذایی استان می باشد

و اكنون با افقي بسیار روشنتر از قبل و با اهدافي بلندتر از پیش در خدمت هموطنان عزیزمان خواهیم بود و در اعتلاي نام زیباي كشور عزیزمان همچنان تلاشگر و پویا خواهیم بود. و صد البتهچشم امیدمان را بهراهنمائیها و پیشنهادات هموطنان گرامیمان خواهیم دوخت که این مهم را پشتوانه ای بس عظیم و دستیابی به نهایت رضایتشان را سعادتي گران سنگ مي دانیم.

 

تلاش مداوم برای تولید محصولات متنوع مطابق با سلایق و علایق مخاطبان در کنار ارتقای کیفی آن‌ها به دلیل اهمیت بالای سلامت مخاطبان به آنجا رسیده‌است که امروز شرکت دوستی بیش از 150 محصول شناخته شده و محبوب را به مخاطبان معرفی کرده‌است

_

گواهینامه های کیفی

صفر تا صد پروسه تولید

محصولات  شركت دوستی در یك پروسه كاملا ایمن و تقریبا بدون دخالت مستقیم عامل انساني تولید مي شود بطوری كه كلیه این مراحل از دریافت مواد خام گرفته تا پخت و تركیب و فرموله نمودن مواد اولیه و ایجینگ و نگھداري در مخازن ونھایتا تولید و ارائه به بازار مصرف با نظارت كاملا دقیق وكنترل شده صورت مي گیرد و پشتوانه این ادعا آزمایشات دقیق آزمایشگاه مجهز شرکت و نظارت مستمر ادارات محترم استاندارد و نظارت بر مواد غذایی می باشد.

علاوه بر نوع و کیفیت محصولات دوستی ، در حال حاضر امر بسته بندی به دلیل نقشی که در حفظ کیفیت محصول در مراحل توزیع و صادرات دارد به امری بسیار مهم و جدی تبدیل شده است.  محصولات شرکت به صوت تمام اتوماتیک در سلفون‌های مخصوصی از جنس پلی اتیلن دولایه، برای حفظ کیفیت و حفاظت در مقابل دما، رطوبت و میکروارگانیسم‌ها توسط تجهیزات پیشرفته و روز دنیا در اوزان مختلف بسته‌بندی میگردد. در نهایت بسته‌بندی با دستگاه‌های کارتن زن زیر نظر پرسنل کنترل کیفی پایان می‌‌پذیرد.

در مسیر تولید تا عرضه محصولات ، ارائه بهترین محصول همواره دغدغه و خواسته اصلی مدیران گروه شرکت بوده از همین رو طرح‌های غیر قابل رقابت و با کیفیت، همواره سر لوحه تصمیمات آن‌ها بوده است، این شرکت با بهره‌گیری از ماشین آلات روز دنیا گستره کاملی از صنایع غذایی را به نحو مطلوبی درکنارهم جمع آوری نموده تا بتواند محصولی با کیفیت بالا وکاملاً طبیعی را به هموطنان عزیز عرضه نماید.

در همین راستا و با توجه به اهمیت کیفیت در خط مشی تعریف شده شرکت دوستی ، این مجموعه موفق شده است تا علاوه بر دریافت استاندارد ملی، با استفاده از تکنولوژی روز و به کمک متخصصین، گواهینامه های بین المللی iso 9001:2000 (سیستم مدیریت کیفیت)، iso 22000  را نیز کسب کرده و در کارنامه خود جای دهد و همواره در تلاش است تا همسو با بازارهای بین المللی گام برداشته تا بتواند در حفظ سلامت هم میهنان خود نقشی موثر داشته باشد.

ISO 9001
مدیریت کیفیت در خدمات و تولیدات
ISO 22000
مديريت ايمني مواد غذايي
HACCP
ایمنی محیط تولید

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/doostico/public_html/wp-includes/functions.php on line 4979